Demo

Káva Zicaffè

 

V roce 1929 pan Vito Zichitela začal pražit kávu v západosicilském městě Marsala. Jeho produkci poznávali zákazníci nejprve jen v marsalském okrese, postupně se však začal prosazovat na celém území Sicílie. V roce 1971 se pak tato malá společnost stala akciovou společností.

Dobrá pověst o kávě se začala rychle šířit a prodejní sítě se rozšiřovaly. Káva Zicaffè se od roku 1990 začala prodávat v mnohých evropských městech a v Severní Americe. V současné době se exportuje do více než 40 zemí světa. 

Chuť a kvalita kávy Zicaffè je opravdu výjimečná. Jedná se o výběr těch nejlepších zelených kávových bobů přímo z producentských zemí. Celý výrobní cyklus je řízen prostřednictvím vyspělých technologií a je založen na mnohaletých zkušenostech. Společnost vyrábí jak kávu zrnkovou, tak mletou, ale například i kávu bez kofeinu. Dokáže tak uspokojit všechny spotřebitele, kteří preferují kvalitu, příjemnou chuť a bohaté aroma.

Přijďte ochutnat tuto lahodnou kávu do naší kavárny na Špilberku a přesvědčte se o její výjimečné chuti na vlastní kůži.

 

Zpět